Про компанію “ФОРУМАГРОПРОМ”

ТОВ «ФОРУМАГРОПРОМ» почала свою діяльність у 2002 році. Починаючи свою роботу у вигляді невеликого підприємства, що займає частину цеху, ми розвинулися в завод з власним складальним цехом, складськими і багаточисельними допоміжними приміщеннями.

Ми розробили унікальний метод очищення зернових, заснований на принципі різної питомої ваги сортованих матеріалів. Наша технологія дозволяє очистити найважчі суміші. Завдяки цьому принципу можливо відокремити здорове зерно від зерна порожнистого (або ураженого різними хворобами), відокремити пшеницю від ячменю, порожнє насіння соняшника від повного, кукурудзу від насіння соняшника, бите зерно від цілого і так далі, що робить посівний матеріал практично бездоганним – адже міра очищення досягає 99,6%!

Ефект досягається за рахунок калібрувального вібросепаратора і вібропневмостолів, які виробляють остаточне очищення, калібрування і розділення насіння за питомою вагою. Це дозволяє виділити з повноцінного зерна: насіння бур’янів, мінеральні і засмічені домішки, щупле і легке зерно, уражене хворобою, а також паличку(соняшник) і за рахунок цього отримати базисні кондиції за розміром, що є необхідним для посіву сівалками точного висіву або для подальшої переробки. Нашим устаткуванням можна очищати трави і дрібнонасіннєві зернові. Наприклад, ми очищаємо насіння таких культур, як мак, коріандр, люцерна, канаркова трава, тмин, суданка, насіння лаванди та ін. Виробник пропонує лінії післяжнивного очищення насіння і підготовки посівного матеріалу. Цей комплекс розроблений для отримання посівного матеріалу дуже високих кондицій всіх культур рослинництва.

При цьому вживання нашого устаткування не обмежується зерновими, оскільки за принципом розділення за питомою вагою можливе сортування будь-яких сипких матеріалів і при цьому якість калібрування буде незмінно високою.

Ми прагнемо, щоб нашу техніку називали найсучаснішим устаткуванням для підготовки посівного матеріалу, очищення і калібрування зерна і упевнені, що після придбання нашої продукції Ви зможете переконатися в цьому.

Наші партнери

Ми щиро вдячні нашим партнерам за співпрацю:

  • Київський Інститут Фізіології та Генетики УААН
  • Черкаський Інститут АПК
  • Агрофірма «Славутич» у Кіровоградському Інституті АПК
  • АВІАС-200 (м. Дніпропетровськ
  • ММК ім. Ілліча (м. Маріуполь)
  • Хелп-агро (м. Харків)
  • Верес (м. Кременчук)
  • Володарський комбікормовий завод

Для випробування проектованих машин та обладнання, а також відпрацювання технології очищення зернових, було побудовано зерноочисну лінію на якій відточується технологія очищення маку олійного до чистоти 99,7%. Також були відпрацьовані технології підготовки насіння кукурудзи сої, нуту, сочевиці, квасолі, насіння кондитерського та олійного соняшника тощо.

На лініях лущення насіння соняшника була відпрацьована технологія одержання білкової маси на халву, козинаки, а також одержання білкової маси з залишковою лушистістю 5%.

Зараз продукція компанії добре відома на європейському ринку с/г техніки. Зерноочисні лінії, які були спроектовані та зібрані компанією «ФОРУМАГРОПРОМ», зараз бездоганно працюють у Київському Інституті Фізіології та Генетики УААН, Черкаському Інституті АПК, Агрофірмі «Славутич», Кіровоградському Інституті АПК та багатьох інших місцях.

Контакти

Виробник

ТОВ «Форумагропром»

Адреса: 53540, Україна, Дніпропетровська обл., Томаківський р-н с.Мирове, вул.Смурова, 2

E-mail: agrosort@ukr.net

Для абонентів України

+38067 7388269, +38‎067 4961726

ЗА КУПУВАЧИ ОТ БЪЛГАРИЯ

Дилър : „СортБГ“ООД Иван Атанасов

Адрес за кореспонденция: България , област В.Търново, гр.Велико Търново

Ул.Цанко Церковски 38Г, ет.2

Тел.:+359 877212822/+359 889019963

Е-мейл: sortbg@abv.bg

Web:www.sort.bg

callback

Залишились питання?

Отримати безкоштовну консультацію