Конвеєри

Конвеєрні системи дозволяють максимально в щадному режимі переміщувати насіння між обладнанням семяочисних ліній. Використовуються для транспортування не тільки зерен, але й овочів та добрив. Переваги конвеєрів у тому, що вони оснащені можливістю змінювати кут нахилу, бути як у стаціонарному, так і пересувному виконанні, переміщати великий об’єм вантажу, оснащені регулюванням швидкості руху стрічки та реверсу, гофробортом та ребордами від просипу, легкий та простий у обслуговуванні.

Види конвеєрів:

 • Похилі з регулюванням швидкості та кутом нахилу до 60 градусів;
 • Жолобчасті;
 • Горизонтальні;
 • Z образних на основі застосування конвеєрних стрічок ПВХ з гофробортом та поперечними ребордами під кутом 120 градусів.
  • Конвеєр стрічковий – транспортуючий пристрій безперервної дії з об’єднаним вантажонесучим та тяговим органом у вигляді замкнутої (нескінченної) гнучкої стрічки. Стрічка рухається силою тертя між нею і приводним барабаном, спирається по всій довжині на стаціонарні роликоопори. Застосовується для подачі продукту під кутом нахилу від 30 до 60 градусів, довжиною від 2 м до 15м. Кут нахилу поперечних реборд 120 градусів. Ширина стрічки від 320 мм 1000 мм, гофроборт-від 30 мм до 60 мм. Продуктивність від 1т до 10т на годину регулюється частотно регульованим перетворювачем струму. Роботу обладнання забезпечує привід – мотор-редуктор (від 0,75 кВт до 3 кВт).

   Конвеєр стрічковий – це ідеальне рішення для дбайливого транспортування таких продуктів, як зерно, гранули, насіння, всіляких вантажів на підприємствах різних галузей харчової індустрії, в сільському господарстві.

   Конвеєр стрічковий має максимальний ступінь захисту та відповідає всім нормативним вимогам.

Схожі товари
Машина лущення соняшника
Машина лущення соняшника
Читати далі
Машина лущення початків кукурудзи
Машина лущення початків кукурудзи
Читати далі
Машина для виробництва круп
Машина для виробництва круп
Читати далі
callback

Залишились питання?

Отримати безкоштовну консультацію